Zostań dystrybutorem urządzeń Enterius

Rozszerz ofertę o profesjonalne sterowniki i ściemniacze do LED polskiej produkcji
Od 2003 roku produkujemy w 100% polskie, niezawodne urządzenia do sterowania oświetleniem LED. Przez wiele lat pracowaliśmy na to aby marka Enterius kojarzyła się z niezawodnością, wysoką jakością oraz dużą funkcjonalnością. Dołącz do grona naszych dystrybutorów i promuj razem z nami rodzimą myśl techniczną oraz patriotyzm gospodarczy.
Wypełnij zgłoszenie

Kto może zostać dystrybutorem Enterius?

Zapraszamy do współpracy firmy z branży elektroniki i automatyki budynkowej, a także oświetlenia, posiadające siedzibę z salonem sprzedaży. Wymagane doświadczenie w branży LED minimum 2 letnie.

Jakie korzyści oferujemy?

Atrakcyjne warunki cenowe, wsparcie techniczne oraz sprzedażowe, przekierowywanie klientów oraz wyłączność na terenie danego miasta to tylko część korzyści wynikających ze współpracy dystrybucyjnej.

Jak zostać dystrybutorem produktów Enterius?

To bardzo proste! Wystarczy jak najdokładniej wypełnić poniższy formularz. Na jego podstawie w ciągu kilku dni zweryfikujemy, czy firma spełnia kryteria i skontaktujemy się w sprawie dalszych kroków. Samo wypełnienie formularza do niczego nie zobowiązuje.

Q

Aktualnie przyjmowanie zgłoszeń zostało wstrzymane

W związku z reorganizacją firmy wstrzymujemy proces przyjmowania nowych dystrybutorów do sieci do odwołania.

Subskrybuj

Chcesz wiedzieć i móc więcej?

Zapisz się do naszej społeczności i otrzymuj materiały edukacyjne, porady, zaproszenia do testowania urządzeń, powiadomienia o nowościach i akcjach promocyjnych oraz wiele dodatkowych bonusów.

Rozwijaj się szybciej i wyprzedzaj konkurencję.

Dzięki, że chcesz być z nami! Za chwilę wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie...