O Firmie

Tutaj znajdziesz informacje dodatkowe na temat firmy Enterius oraz przykładowe realizacje oświetlenia LED

Firma Enterius powstała z pasji do elektroniki w 2003 roku. Główną działalnością firmy jest projektowanie i produkcja urządzeń elektronicznych dla oświetlenia LED (sterowniki, ściemniacze, wzmacniacze, itp.), choć sporadycznie tworzymy również urządzenia dla innych zastosowań lub na konkretne zamówienia.

Oświetlenie LED to oczywiście nasza praca ale również hobby, dlatego nieco inaczej podchodzimy do sprawy i w odróżnieniu od konkurencji główny nacisk kładziemy na przyjemność tworzenia, a nie wyniki finansowe. Kierujemy się przede wszystkim pasją, która pociąga za sobą głód wiedzy, chęć doskonalenia umiejętności, pogodę ducha oraz pobudza wyobraźnię i motywuje do lepszej pracy. Dzięki temu jest prawie pewne, że współpraca z nami dostarczy wielu zaskakująco pozytywnych wrażeń.

Urządzenia Enterius powstają w całości w Krakowie
W szczególnych przypadkach elementy smd układane są ręcznie

Staramy się wypełniać luki na rynku technologii LED i oferować profesjonalne rozwiązania, które odbiegają od innych jakością oraz funkcjonalnością jednocześnie zachowując atrakcyjne ceny. Część naszych produktów to rozwiązania unikatowe, których próżno szukać u konkurencji (na przykład ściemniacz dotykowy EC-11DT lub przełącznik dotykowy EC-11T). Uważnie słuchamy wszelkich opinii użytkowników i kierujemy się nimi w kolejnych projektach. Aby zachować najwyższą jakość i bezawaryjność naszych urządzeń produkujemy je w całości w Polsce (konkretnie w Krakowie) na najnowocześniejszych liniach montażowych SMT i THT gwarantujących w pełni kontrolowane oraz powtarzalne warunki pracy. Każde urządzenie przed opuszczeniem naszej firmy jest dokładnie testowane i sprawdzane. Korzystamy wyłącznie z podzespołów elektronicznych wysokiej jakości poświadczonej odpowiednimi certyfikatami.

Media o Enterius

Poniżej prezentujemy wybrane publikacje medialne na temat naszych urządzeń