O Firmie Enterius

Poznaj nas lepiej…

Firma Enterius powstała z pasji do elektroniki jej założyciela Krzysztofa Ratyńskiego w 2003 roku. Początkowo działalność skupiała się na projektowaniu oraz wykonywaniu instalacji niskoprądowych oraz oświetlenia LED. Szybko jednak główną działalnością firmy stało się projektowanie i produkcja urządzeń elektronicznych dla oświetlenia LED (sterowniki, ściemniacze, wzmacniacze, itp.), choć sporadycznie tworzymy również urządzenia dla innych zastosowań lub na konkretne zamówienia.

Oświetlenie LED to oczywiście nasza praca ale również hobby, dlatego nieco inaczej podchodzimy do sprawy i w odróżnieniu od konkurencji główny nacisk kładziemy na przyjemność tworzenia, a nie wyniki finansowe. Kierujemy się przede wszystkim pasją, która pociąga za sobą głód wiedzy, chęć doskonalenia umiejętności, pogodę ducha oraz pobudza wyobraźnię i motywuje do lepszej pracy. Nie chcemy tylko sprzedawać naszych urządzeń ale również za ich pomocą wnosić wartość tak dla instalatorów jak i użytkowników. Dlatego w przeciwieństwie do korporacyjnych gigantów słuchamy naszych klientów i staramy się modyfikować lub udoskonalać nasze urządzenia na podstawie ich opinii.

Urządzenia Enterius powstają w całości w Krakowie
W szczególnych przypadkach elementy smd układane są ręcznie

Kładziemy duży nacisk na to aby nasze ściemniacze i sterowniki oferowały maksymalną bezawaryjność, wysoką jakość oraz dużą funkcjonalność jednocześnie zachowując rozsądne ceny. Kochamy naszą planetę, dlatego kladziemy także duży nacisk na ekologię. Część naszych produktów to rozwiązania unikatowe, których próżno szukać u konkurencji. Aby to wszystko było możliwe produkujemy je w całości w Polsce (konkretnie w Krakowie) na najnowocześniejszych liniach montażowych SMT i THT gwarantujących w pełni kontrolowane oraz powtarzalne warunki pracy.

Każde urządzenie przed opuszczeniem naszej firmy jest dokładnie testowane i sprawdzane. Korzystamy wyłącznie z podzespołów elektronicznych wysokiej jakości poświadczonej odpowiednimi certyfikatami. Dzięki temu właściwie nie wiemy co to reklamacje, a nasi klienci nie muszą wracać na serwisy do swoich instalacji.

Subskrybuj

Chcesz wiedzieć i móc więcej?

Zapisz się do naszej społeczności i otrzymuj materiały edukacyjne, porady, zaproszenia do testowania urządzeń, powiadomienia o nowościach i akcjach promocyjnych oraz wiele dodatkowych bonusów.

Rozwijaj się szybciej i wyprzedzaj konkurencję.

Dzięki, że chcesz być z nami! Za chwilę wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie...