Copyright © Enterius

Zastrzeżenia prawne dotyczące serwisów internetowych firmy Enterius
q

Nie kradnij!

Kopiowanie treści to przestępstwo!

Uszanuj naszą pracę oraz prawa do artykułów, których napisanie zajęło nam dużo czasu i wymagało sporej wiedzy.

Jeśli chcesz koniecznie wykorzystać nasze materiały na własnej stronie zapytaj nas o zgodę i zamieść link zwrotny do oryginału!

Wszystkie materiały znajdujące się na stronach serwisów enterius.pl, enterius.eu, sterowanieled.pl oraz ledrgb.pl, a także osobiste i majątkowe prawa autorskie są własnością firmy Enterius i jej właściciela Krzysztofa Ratyńskiego.

Bez pisemnej zgody firmy Enterius lub jej upoważnionego przedstawiciela, żadna część powyższych serwisów nie możne być kopiowana, modyfikowana, przechowywana w innych systemach informatycznych i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi, za pośrednictwem kopiarek czy w inny sposób.

Zamieszczenie opracowania, artykułu, elementu graficznego lub innego utworu pochodzącego z serwisów firmy Enterius na innym serwerze www czy w publikacji drukowanej jest możliwe wyłącznie za pisemną zgodą firmy Enterius.

Wykorzystywanie utworów objętych prawem autorskim bez zgody autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, również wtedy, gdy nie wiąże się z uzyskaniem korzyści materialnych. Osiąganie korzyści materialnych może jedynie wpłynąć na wysokość i formę odszkodowania przyznanego przez sąd, ale nie zmienia faktu zaistnienia naruszenia praw autorskich.

Uprzejmie informujemy, że bezprawne wykorzystanie jakichkolwiek materiałów firmy Enterius będzie skutkowało natychmiastowym skierowaniem sprawy na drogę postępowania sądowego, co narazi naruszającego prawo na wszystkie związane z tym koszty, w tym koszty wynagrodzenia pełnomocnika procesowego. Zostanie również wszczęte postępowanie mające na celu zabezpieczenie przysługujących uprawnionemu roszczeń na podstawie przepisów ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz przepisów ustawy kodeks postępowania cywilnego.

Kopiowanie, przetwarzanie bądź inne modyfikacje materiałów zawartych na stronach serwisów firmy Enterius bez pisemnego upoważnienia grozi pociągnięciem do odpowiedzialności cywilnej i karnej w maksymalnym zakresie dopuszczalnym przez prawo, a określonym przez art. 115-123 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r. Nr 24, poz. 83 z późniejszymi zmianami) oraz odpowiednie ustawy z zakresu prawa cywilnego.

Subskrybuj

Chcesz wiedzieć i móc więcej?

Zapisz się do naszej społeczności i otrzymuj materiały edukacyjne, porady, zaproszenia do testowania urządzeń, powiadomienia o nowościach i akcjach promocyjnych oraz wiele dodatkowych bonusów.

Rozwijaj się szybciej i wyprzedzaj konkurencję.

Dzięki, że chcesz być z nami! Za chwilę wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie...