Aktualności

Aktualności z życia firmy. Tutaj znajdziesz najważniejsze informacje o nowościach w naszej ofercie, aktualne promocje oraz wydarzenia z życia firmy

Nowa wersja sterowników LED DALI EC-133DL

Nowa wersja ściemniacza/sterownika LED RGB EC-11DL kontrolowanego protokołem DALIZ przyjemnością prezentujemy nową wersję sterowników EC-133DL, czyli 3 kanałowych ściemniaczy DALI dla LED, które mogą także pracować jako sterowniki LED RGB. Nowa wersja posiada oznaczenie v1.3. Najważniejszą zmianą jest dodanie możliwość zresetowania sterownika do ustawień fabrycznych. Zmiana ta została wprowadzona w odpowiedzi na prośby wielu instalatorów. Taka możliwość pozwoli im w wielu sytuacjach zaoszczędzić sporo czasu. Dodatkowo dokonaliśmy kilku drobnych usprawnień w funkcjonowaniu wbudowanego oprogramowania. Zamieniliśmy także samoprzylepne etykiety na znacznie trwalsze znakowanie laserowe bezpośrednio na obudowach. To nowe oznakowanie obudów zawiera na froncie numer seryjny urządzenia (który dotychczas znajdował się z tyłu). Ułatwi to adresowanie instalatorom korzystającym z długich adresów.

Zmieniliśmy także procedurę testowania ściemniaczy DALI. Dzięki temu urządzenia w nowej wersji nie będą już trafiać do sprzedaży ze wstępnie wpisanymi adresami krótkimi. Pozwoli to na uniknięcie konfliktów adresów i tym samym ułatwienie adresowania w przypadku dodawania do już istniejących instalacji DALI.

Szczegółowe informacje znajdziecie jak zwykle na podstronie sterownika DALI LED EC-133DL.

Katarzyna Nosowska może zaśpiewać o Enterius!

Bierzemy udział w bardzo fajnej akcji Banku ING oraz Katarzyny Nosowskiej. Polega ona na tym, że nasi zadowoleni klienci (a mamy nadzieję, że tylko tacy istnieją) piszą pozytywne opinie o Enterius i jeśli spodobają się one Pani Nosowskiej to stworzy z nich piosenkę. Zachęcamy zatem wszystkich naszych klientów do tworzenia piosenkowych opinii. Być może Wasze słowa staną się przebojem muzycznym. Opinie można zgłaszać albo na stronie Banku ING albo na Facebooku.

Poniżej kilka słów od Kasi Nosowskiej na zachętę:

Napisz opinie o firmie Enterius

Dobre opinie o firmach to dla nich najlepsze reklamy. W akcji Dobry Głos Dla Firm zamieniamy je w piosenki Nosowskiej! ⭐ Czy któraś z Waszych opinii zostanie hitem internetu? Przekonajmy się!🙏 Napiszcie w komentarzu pod postem swoje dobre opinie o firmie Enterius - Polskie sterowniki i ściemniacze LED i oznaczcie je hashtagiem #głosdlafirm, a Katarzyna Nosowska zaśpiewa najciekawsze! 🎤 Regulamin akcji: https://www.ing.pl/_fileserver/item/1125813

Opublikowany przez ING Polska Czwartek, 14 marca 2019

Nowa wersja sterowników LED Modbus EC-133MB

EC-133MB Sterownik/ściemniacz LED Modbus do taśm LEDMiło nam poinformować, że od listopada 2018 wprowadzamy do sprzedaży nową wersję sterownika/ściemniacza LED Modbus EC-133MB oznaczoną jako v1.2. Nowa wersja wprowadza kilka drobnych poprawek oprogramowania, które zwiększają stabilność pracy. Jednak główną zmianą jest dodanie możliwości konfiguracji parametrów transmisji Modbus takich jak prędkość oraz parzystość (lub jej brak). Taka funkcjonalność powinna zdecydowanie ułatwić stosowanie EC-133MB w instalacjach automatyki, gdzie inne urządzenia wymuszają inne parametry transmisji niż do tej pory były dostępne w EC-133MB. Dzięki temu w wielu instalacjach będzie można uniknąć stosowania dodatkowych (i zazwyczaj bardzo kosztownych) translatorów dopasowujących parametry transmisji.

Szczegóły jak zwykle na podstronie sterownika LED Modbus EC-133MB.

 

Udoskonalona seria sterowników EC-11

Udoskonalona seria sterowników i ściemniacze LED EC-11Z przyjemnością informujemy, że z dniem dzisiejszym wprowadzamy do sprzedaży nową, udoskonaloną wersję sterowników i ściemniaczy LED z serii EC-11. Tory wejść zostały przeprojektowane tak, aby były jeszcze bardziej odporne na przepięcia i zakłócenia. Teraz nawet w bardzo trudnych warunkach, przy długich i mocno zakłóconych przewodach sygnałowych do przycisków wejścia pozostaną odporne. Nie znaczy to oczywiście, że zachęcamy do niedbałego tworzenia instalacji i nieprzestrzegania wszystkich norm oraz zaleceń. Przeciwnie, gorąco zachęcamy do rzetelnego projektowania i wykonywania instalacji oświetlenia LED.

Zdarzają się jednak trudne przypadki instalacji (na przykład odziedziczonych), gdzie trudno dociec przyczyny zakłóceń lub nie ma możliwości read more…

Praca firmy w okresie Świątecznym

W związku z okresem Świątecznym oraz koniecznością przeprowadzenia inwentaryzacji informujemy, że w dniach od 27.12.2016 do 05.01.2017 firma Enterius będzie nieczynna dla Klientów i w tym okresie nie będziemy realizować zamówień oraz świadczyć pomocy technicznej.

Za wszelkie niedogodności najmocniej przepraszamy.

Jednocześnie składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.

Darmowa aplikacja Enterius do konfiguracji sterowników LED modbus

Darmowa aplikacja dla sterowników LED RGB Modbus

Już w przyszłym tygodniu na naszej stronie internetowej pojawi się darmowa aplikacja dla systemu Windows umożliwiająca łatwe adresowanie oraz testowanie sterowników LED Modbus EC-133MB. Zdobywają one coraz większą popularność ze względu na łatwą współpracę z powszechnie wykorzystywanymi w automatyce sterownikami PLC. Na tych sterownikach coraz częściej tworzy się automatykę domową. Większość sterowników PLC posiada wbudowaną obsługę protokołu Modbus, a ich cena jest mocno konkurencyjna w stosunku do dedykowanych systemów Smart Home. Sterowniki LED RGB EC-133MB naszej produkcji bezpośrednio komunikują się po protokole Modbus. Tym samym nie wymagają żadnych dodatkowych bramek ani interfejsów do pracy. Dzięki temu pozwalają na łatwe tworzenie tanich ale zaawansowanych systemów sterowania oświetleniem LED. read more…

Kategorie aktualności