Nowa strona internetowa Enterius - producenta sterowników i ściemniaczy LEDZ przyjemnością informujemy, że uruchomiliśmy nowy serwis internetowy naszej firmy pod adresem http://enterius.eu. Serwis ten powstał między innymi na bazie Waszych sugestii. Dzięki temu nowa szata graficzna to nie jedyna zmiana. Nowa strona jest szybsza (korzysta z zupełnie nowego silnika). Jest też bardziej intuicyjna (łatwiej znajdziecie poszukiwane informacje) i także bardziej czytelna (podział na sekcje i zakładki). W konsekwencji pomimo większego zakresu informacji łatwiej je odszukać.  Nową stronę możecie także przeglądać na urządzeniach mobilnych, z którymi jest w pełni kompatybilna.

Informacje o produkowanych przez nas sterownikach i ściemniaczach LED są prezentowane na ich podstronach. Każda taka podstrona zawiera kilka wyraźnie oznakowanych sekcji oraz zakładek, co bardzo ułatwia znalezienie wszystkich pożądanych informacji. Rozwijane menu przyspiesza wyszukanie konkretnego produktu (można od razu przejść do podstrony z jego opisem), a duży i przestronny układ zapewnia czytelność. W telefonach komórkowych czy tabletach strona zmienia wygląd dopasowując się tak, aby jak najlepiej prezentować treść na mniejszych ekranach. Większe litery, blokowy układ strony czy w pełni skalowalne grafiki na pewno ułatwią przeglądanie strony na urządzeniach mobilnych.

Zapraszamy do odwiedzin!

Poprzednia witryna pod adresem enterius.pl będzie dostępna jeszcze przez kilka miesięcy, jednak stopniowo linki na niej będą przekierowywać do nowej strony. Zachęcamy więc do korzystania już tylko z nowej strony.